Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Buggop Grişimciliğin İlk Adımı!

Proje Açıklaması

İçişleri Bakanlığı destekli Bursa Girişimci Gençlik Ofisi (BUGGOP) Projemiz kapsamında link üzerinden başvuran gençlere ücretsiz olarak 13-14 Aralık tarihinlerinde Bursa Uludag Üniversitesi kampüsünde, 16-17 Aralık tarihlerinde ise Bursa Teknik Üniversitesi kampüsünde  Girişimcilik Eğitimleri ve Fikirden Prototipe Ürün/Hizmet geliştirme Workshop etkinliği gerçekleştirilecek.
 
Eğitimlere katılan gençler arasından seçilecek 50 şanlı kişi 23-24 Aralık tarihinde Euro Park Otel`inde konaklamalı ve ikramlı olarak 2 gün sürecek Genç Girişimcilik Zirvesi ve Dijital Dönüşüm Çalıştayı`na katılmaya hak kazanacak. Ödüller ve ikramlarla dolu bir girişimcilik kampı hayal ettiğimiz bu ortamda hem sosyalleşecek hem de fikirlerinizle etkinliğimize değer katacaksınız. Aşağıdaki linkimizden projemize başvuruda bulunmayı unutmayın. Son tarih 11 Aralık.

Başlangıç Tarihi
  • 14 Aralık 2021, 15:11
Proje Adı
Buggop Grişimciliğin İlk Adımı!
Proje Kategori
Devam eden projeler